Reklamné foldre a katalógy pre vašu firmu

katalóg

Najbežnejšou formou prezentácie spoločnosti a jej ponuky je reklamná zložka A4 a katalóg. Reklamnými foldrami môžu byť podľa potreby firemné reklamné publikácie od niekoľkých do niekoľkých desiatok strán (veľký formát A4 alebo menší A5) s rôznymi tvarmi. V závislosti od funkcie brožúry je možné vytvárať rôzne, najčastejšie sa však stretávame s viacstránkovými firemnými brožúrami vo formáte A4, ale samozrejme môžu byť viac individualizované. Často môžeme vidieť zaujímavú povrchovú úpravu brožúr.

Reklamné foldre

Počiatočnou fázou práce na reklamných materiáloch – reklamný katalóg A4 alebo nový reklamný folder – je tvorba a návrh grafického dizajnu. Základným cieľom, ktorý sledujeme pri každom projekte foldra, je odhaliť vhodnú grafickú formu pre prezentovaný obsah. Ale vytlačený katalóg či reklamný folder je niečo viac než len samotný grafický projekt.

Pri vytváraní reklamnej brožúry A4 venujeme veľkú pozornosť výberu správneho materiálu. Gramáž papiera, razenie, rozloženie laku atď. majú rozhodujúci význam na koncový odber reklamnej publikácie zo strany zákazníka.

Správny výber materiálu zvyšuje prestíž reklamnej brožúry

Na zvýšenie prestíže a úžitkových hodnôt reklamného materiálu používame inovatívne metódy povrchovej úpravy. Obal katalógu alebo reklamnej brožúry môže byť pokrytý matnou alebo lesklou fóliou, pričom niektoré dôležité grafické prvky ako napr. logo, môžu byť zvýraznené parciálnym lakom. Reklamná brožúra A4, ktorú ponúkame, môže mať odlišne spracovaný obal, prispôsobujeme ich potrebám a technickým parametrom tlače. Môže to byť jednoduchá zošitová väzba alebo zošitová väzba brožúry s otvorom do zakladača. Pri väčších publikáciách (niekoľko desaťstranové katalógy) používame tiež mäkké a tvrdé lepené väzby s perforáciou, aby bolo možné ich umiestnenie do zakladačov.

Vždy sledujeme všetky fázy tlače a väzby brožúr až do konca, aby sme mali čo najúplnejšiu kontrolu nad konečným výsledkom. To zaručuje, že naši zákazníci dostanú vynikajúce projekty vo všetkých ohľadoch – plne profesionálny reklamný katalóg, folder, alebo reklamnú brožúru.