Perfektný darček priamo z tlačiarne

tlač online

Zanechajte nudu a podarujte blízkej osobe neobvyklý darček priamo z tlačiarne. Prezrite si zoznam kreatívnych darčekov, ktoré vytlačíte v kopírovacej službe. Môžete si ich objednať niekoľkými kliknutiami v online tlačiarni JustPrint s dostavou na ľubovoľné miesto podľa vášho výberu. Narodeniny, meniny, sviatky, výročie svadby alebo jednoducho túžba obdarovať blízkych – každý dôvod je dobrý na to, aby sme niekomu mohli dať darček. Cesta k dokonalému darčeku však nie je vždy taká jednoduchá. 

Napriek najúprimnejším dobrým úmyslom je niekedy ťažké vymyslieť, čo dať blízkej osobe ako darček. Nájdenie perfektného darčeka nie je ľahkou úlohou. Najmä vtedy, keď úplne nepoznáme preferencie osoby, ktorú chceme obdarovať. Situácia je podobná, keď máme nápad na darček, ale ukazuje sa, že podobný predmet, ako ten, ktorý chceme darovať, už daná osoba má. 

Pre všetkých, ktorých už nudia tradičné darčeky, sme pripravili zoznam nezvyčajných darčekov priamo z tlačiarne JustPrint. Zanechajte nudu a už dnes dajte svojim blízkym niečo neobvyklé.

Fotoobraz s Vašou fotkou na pamiatku

Nedovoľte, aby na Vás zabudli. Podarujte svojmu blízkemu fotoobraz, na ktorom bude vaša podobizeň. Rodinné fotografie sa budú tiež dobre prezentovať na stene vo vašej domácnosti a zároveň to bude dobrý spôsob na to, ako si pripomenúť krásne chvíle strávené spolu. Vytlačte si fotografiu, na ktorej bude vaše dieťa.

Neviete, či si zvoliť obyčajný papier, alebo skôr fotografický papier? Určite si vyberte tlač na fotografický papier, pretože fotografický papier zaručuje vernú reprodukciu farieb a najvyššiu kvalitu pripravovanej tlače. Každá dobrá tlačiareň, ako napríklad JustPrint, vám umožní tlačiť fotografie v takejto podobe.

Personalizovaný kalendár nedovolí, aby na Vás zabudli

Spája vás s niekým blízky vzťah? Prežili ste spolu veľa úžasných okamihov a neuveriteľných zážitkov? Prekvapte svoju milovanú osobu a nechajte ju zažiť to všetko znova. Personalizovaný kalendár jej to umožní. Nech kalendár na budúci rok bude spôsobom na vyjadrenie vďaky a metódou na návrat do starých dobrých dní. Máme pre vás tip, čo umiestniť do svojho kalendára.

Do kalendára môžete pripojiť pohľadnice z miest, ktoré sú pre vás dôležité, alebo každý mesiac ilustrovať innou spoločnou fotografiou. Nezabudnuteľné dátumy, dôležité výročia, narodeniny blízkych? Môžete si to všetko dať do svojho kalendára. Môžete tiež pri každom mesiaci použiť iný citát či fotku, ktorá je vám najbližšia a vytlačiť ho v tejto podobe. Tlač kalendárov ponúka takmer každá tlačiareň.

Prekvapte svojich blízkych elegantným darčekovým poukazom

Chcete dať svojim blízkym niečo výnimočné a prekvapujúce? Darčekové poukážky sa v súčasnosti stávajú módnym darčekom. Ich názov ,voucher, pochádza z anglického jazyka a znamená „poukaz“. Etymológia slova naznačuje, že voucher je vstupenkou, lístkom, darčekovým poukazom, ktorý možno použiť ako kartu umožňujúcu vykonávanie určitých služieb alebo príjem určitého tovaru. Záleží len na vás, čo bude vytlačené na vašom poukaze. Ste obmedzení iba svojou vlastnou tvorivosťou. Vytvorte si vlastný, alebo použite vzor na poukaz z internetu, vytlačte ho v JustPrint a potešte priateľa, blízku osobu alebo člena rodiny.

Postarajte sa o podrobnosti! Vyberte si elegantné balenie!

Pre niektorých je to zbytočný reklamný predmet, pre iných je to súčasť darčeka. Práve od balenia, aj keď je to len obal alebo taška na prenášanie darčekov, do veľkej miery závisí prvý dojem, ktorý urobí darček na príjemcu. Vďaka správnemu baleniu sa skromný darček stane v očiach príjemcu tým najcennejším. A opak je pravdou: Aj ten najlepší darček, ktorý nedbalo zabalíme, stráca svoje kúzlo.

Ak teda chcete dať svojim blízkym víno, určite ho vložte do elegantného balenia. Môže to byť papierové vrece alebo škatuľka s vyrytým nápisom špeciálne pripraveným v tlačiarni. Podobne bude krásny album s vašimi fotografiami vyzerať skvele, keď ho zabalíte do elegantnej škatule.

Toto je len niekoľko návrhov na neobvyklý darček pre milované osoby. JustPrint je kreatívna online tlačiareň, kde máte možnosť vytlačiť veľa zaujímavých darčekov. Na našich stránkach nájdete kalendáre, hracie dosky, puzzle, balenia na víno, individuálne darčekové poukazy a mnoho ďalších darčekov. Nečakajte a už dnes rozveseľte svojich blízkych.